جاذبه های گردشگری دنیا - An Overview

در اصطلاح زمین‌شناسی به پدیده طبیعی دود کش جن «هودو» می‌گویند. هودو در واقع سنگی شبیه قارچ است که در اثر فرسایش، شکلی شبیه مناره بلند و نازک پیدا کرده و سنگ دیگری روی آن قرار گرفته است. مشابه این مورد را می‌توانیم در ایالت یوتای آمریکا بیابیم. کوه‌های برایس کانیون در یوتای آمریکا آرایه‌ای خوش‌نما از برج‌های سنگی ته‌نشستی (رسوبی) باستانی هستند که به همین نام «هودو» شناخته می‌شوند.

وحی در ۱۰ تا از بزرگ‌ترین مافیاهای جهان + ۱۰ فرمان مافیا!

«چوگان» ورزشی گروهی، با قدمت بالا در ایران است که به سبب رواج آن در میان پادشاهان و بزرگان به ورزشی اشرافی مشهورگردیده است. این بازی از حدود ۶۰۰ قبل از میلاد در ایران شکل گرفته و از دوره‌ ی هخامنشیان انجام می ‌شده است.

کانادا خانه های ساحلی بسیار زیبایی دارد. ماهیگیری و اسکی روی یخ جزء‌ سرگرمی های رایج در این کشور است. همچنین می‌توانید از تور های هنرهای خیابانی این کشور لذت ببرید.

پیوند های مرتبط وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی کانون جهانگردی و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران سامانه ملی سفر سایر اطلاعات تماس با ما شماره تماس های ضروری حریم شخصی  

ستاره » ✈️ گردشگری » جاذبه های گردشگری » معرفی پرطرفدارترین جاذبه‌ جاذبه های طبیعی دنیا های گردشگری آمریکا

تست سینما شناسی: آیا فیلم بین واقعی هستی یا فقط ادعاشو داری؟

هر ساله نیز جذابیت های توریستی خود را به نمایش می گذارد و شما نیز می توانید از جذابیت‌ های آن بهره مند شوید.

اگر شما با فرزند خود وارد والت دیزنی شوید، با شلوغی زیادی مواجه خواهید شد. علت این اتفاق این است که امروزه والت دیزنی ورلد پر بازدیدترین مجموعه تفریحی جهان است و به طور میانگین چیزی حدود ۶۰ میلیون نفر در سال از آن بازدید می‌کنند.

یک تاجر فرانسوی ثروتمندترین مرد جهان / آرنو از ایلان ماسک پیشی گرفت

 سال ۲۰۰۳ یک تیم از محققان آمریکایی گزارشی را منتشر کردند و براساس آن خاک بیابان آتاکاما را شبیه به مریخ دانستند.

این کشور همچنین کانون ذهن درمانی و درمان های روحی و معنوی است و برای این کار از ترفند هایی مانند یوگا استفاده می شود. در صورتی که تایلند انتخاب شما برای سفری جذاب است می توانید از طریق وبسایت سامتیک نسبت به رزرو بلیط هواپیما اقدام کنید.

رمانتیک ترین کاری که می‌ توانید انجام دهید این است که در شهر پاریس از برج درخشنده ایفل در شب بازدید کنید. پاریس به دلیل صنعت مد و غذا بسیار معروف است. پس بهتر است سری به کافی شاپ های معروف مثل کافه دوفلیور بزنید و از پله روایال بازدید کنید.

راهنمای نکات سفر با هواپیما (راهنمای اولین سفر با هواپیما)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *